Фальцева покрівля для будь-яких об’єктів

Вже багато років в технології будівництва використовується особлива фальцева покрівля. Вона являє собою сталеві листи з особливим з’єднанням крайок. Шов виробу утворюється методом згину країв кожного листа, за рахунок чого забезпечується більш надійне кріплення. Ці матеріали легко монтуються, не потребують використання зварювання і заклепок. Тут застосовується спеціальна покрівельна закаточна машинка, що дозволяє міцно закріпити і встановити покрівлю. Ознайомитися більш детально із характеристиками можна за посиланням https://www.ruukki.com/ukr/dlya-spozhyvachiv/produkty/produkty/tile-sheets .

Установка також не передбачає використання особливих технологій і обладнання, що дозволяє займатися монтажем навіть не професіоналам. Невелика будівельна бригада впорається із завданням за кілька днів: швидко, але при цьому якісно укладаючи кожен квадратний метр. Металева покрівля кріпиться до обрешітки за допомогою вузьких кламерів, які знаходяться внизу під швом. Спеціальні отвори робити не потрібно, за рахунок чого оцинкований дах буде більш міцний і надійний.

Методи з’єднань

Зазвичай фальцева покрівля може з’єднуватися декількома способами:

• одинарно-лежачим;

• подвійним лежачим;

• одинарним стоячим;

• подвійним стоячим.

Для дахів, кут нахилу яких більше 30 градусів, застосовується одинарний метод. У даних умовах він є більш ефективним. У складних місцях і на даху, де кут нахилу менше, передбачається використання подвійних сполук. Особливо надійною вважається фальц-покрівля саме з подвійним стоячим з’єднанням. Матеріал краще використовувати на важливих об’єктах, де вимоги до безпеки підвищені.

Якими бувають фальц-матеріали

Для виготовлення фальц-покрівлі можуть використовуватися різні матеріали:

• оцинкована сталь;

• алюміній;

• мідь;

• сплав титану з цинком.

Алюмінієва покрівля добре підходить для тих дахів, де необхідно створювати вигини і складні з’єднання елементів. Більш надійним стане мідний варіант, хоча його вартість трохи вище попереднього матеріалу. Самим міцним і довговічним прийнято вважати цинковий і титановий сплави. Така фальц-покрівля гарантовано прослужить не менше ста років, так як листи мають міцність і стійкістю до різних впливів.

Фальцева металева покрівля має досить широку область застосування. Багатоквартирні і приватні будинки зведені з використанням саме фальц-покрівлі. Виробничі будівлі також передбачають наявність надійного даху. Тому і тут буде доречно облаштування даху фальцевого типу.

Різноманітність технологій монтажу

Металева сталева покрівля монтується різними способами. Кожен з них підходить для використання на певному об’єкті. Відповідно до класичного варіанту, всі листи і елементи покрівлі з’єднуються на будівельному майданчику в лежачому вигляді. Після заготівлі піднімають на дах і закінчують з’єднання за допомогою стоячого фальца.

Новим способом вважається рулонна технологія, при якій використовується спеціальне обладнання. Всі матеріали доставляються на будівництво і розрізають за допомогою верстатів. Кожен квадратний метр задіюється, тому відходи практично відсутні.

Фальцева покрівля для будь-яких об’єктів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.