Зварювальне обладнання для побутового та професійного використання

Зварювальне обладнання – силове обладнання професійного класу, призначене для з’єднання струмопровідних металів шляхом наплавлення присадочного матеріалу (зварювальні електроди для ручної зварки, прутки для аргонодугового зварювання і дріт для напівавтоматів). Якісне зварювальне обладнання сьогодні можна придбати в інтернет-магазині інструментів, витративши мінімум часу на пошуки потрібної моделі.

Зварювальні апарати використовуються не тільки в професійній діяльності та промисловості, а й у побуті, працюють від однофазної мережі 220В і споживають мінімальну кількість електроенергії. Однак, для того, щоб вдало купити зварювальний апарат варто правильно вибрати потрібний варіант.

Всього на ринку зварювального обладнання представлено 3 великих категорії апаратів:

  • зварювальні інвертори – продовження трансформаторних компактних апаратів і випрямлячів для зварювання, розроблені на основі сучасної інверторної схеми з використанням потужних транзисторів IGBT або MOSFET. MMA апарати користуються великою популярністю, так як досить прості у використанні, призначені для з’єднання металевих заготовок покритими електродами;
  • аргонодугові установки – дана категорія зварювального обладнання відноситься виключно до професійного класу інверторних пристроїв, призначена для створення більш герметичних зварних швів, що особливо важливо при прокладанні трубопроводу або виробництві цистерн для текучих рідин. Аргонодугові апарати відрізняються між собою не тільки силовими характеристиками, але і функціональними, зокрема можливістю зварювання алюмінію і його сплавів (зварювання змінним струмом AC) і тонколистових металів (PULSE – імпульсний режим);
  • зварювальні напівавтомати – набули широкого поширення серед автосервісів, так як дозволяють без особливих зусиль зробити кузовний ремонт автомобіля, не пошкодивши його корпус (НЕ пропалюючи його). Для зварювання використовується спеціальна котушка з дротом (мідна, обміднена, сталева, з нержавіючої сталі, алюмінієва), яка встановлюється на механізм, що подає. Механізм подачі зварювального дроту може бути вбудованим або виносним (окремим пристроєм), розрахований на роботу з котушками діаметром до 200 мм і вагою до 5 кг або діаметром до 300 мм і вагою до 15 кг.

Що спільного між MMA, TIG і MIG / MAG апаратом – всі вони побудовані на базі сучасної інверторної технології. Дана особливість дозволяє використовувати апарат навіть в умовах зниженої напруги (короткочасно) без погіршення якості зварювання, що складно досягти, якщо використовується трансформаторна модель зварювального апарату. Більш сучасні інвертори мають цифрову панель (синергетичне управління), що дозволяє встановити більш точний зварювальний струм.

Зварювальне обладнання для побутового та професійного використання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.