Консультація кардіолога: у яких випадках може знадобитися

Багато людей можуть зіткнутися з необхідністю консультації кардіолога Київ чи будь-якому іншому місті. Причини для звернення до фахівця можуть бути різні. Кардіолог – лікар вузької спеціалізації, який займається лікуванням серцево-судинних захворювань. До таких слід віднести серцеву недостатність, аритмію та ішемічні хвороби, набуті чи вроджені вади серця, аневризми. Кардіолог допомагає в лікуванні гіпотонії та гіпертонії, атеросклерозу.

Чому важлива своєчасна консультація кардіолога у Києві

У все більшої кількості людей через перевтому на роботі, насичений графік життя, негативну екологічну обстановку все частіше відбуваються інфаркти та інсульти, спостерігаються інші захворювання, які мають підвищений ризик летальних наслідків. Кардіолог допомагає запобігти виникненню цих хвороб.

Коли потрібно звернутися до кардіолога

Якщо у вас часто спостерігається підвищена втома без видимих причини, виникають неприємні відчуття в ділянці грудної клітини під час бігу, ходьби, активних діях, дають про себе знати сильна задишка, часте серцебиття, слід записатися на прийом до кардіолога. Без допомоги фахівця не обійтися і у випадках:

  • з сильними головними болями,
  • набряками,
  • нестачі повітря,
  • перебоях у серцевому ритмі,
  • нетривалості навіть при невеликих навантаженнях.

Для встановлення діагнозу пацієнту кардіолог проводить обстеження, призначає аналізи. Він має зібрати всі необхідні проби, ознайомитися з історією хвороби.

Особливості консультації кардіолога в Києві та лікування захворювань серця

Якщо фахівець визначить, що його пацієнт має високий ризик виникнення інсульту, інфаркту, мікроінсульту, то він призначить йому ефективне комплексне лікування. Воно передбачає прийом медикаментів. Особлива увага приділяється правильному харчуванню, перегляду способу життя, відмові від шкідливих звичок, наприклад, куріння, вживання спиртних напоїв.

Кожен із нас має стежити за своїм здоров’ям. Якщо вас цікавить хороший ревматолог, подробиці про послуги спеціаліста цього профілю можна дізнатися на сайті https://mci.ua/otdeleniya/revmatologiya/. Ви повинні розуміти, що будь-яке захворювання легше запобігти, ніж потім тривалий час займатися його лікуванням. Знайдіть собі гарного терапевта, якому зможете довірити своє здоров’я. При необхідності він відправлятиме вас на обстеження до більш вузьких фахівців.

Консультація кардіолога: у яких випадках може знадобитися