Саморозвиток

10 важливих справ, які треба виконати до Нового року

Настання Нового року є особливим моментом у житті кожної людини. Новий – означає кращий, яскравіший, не такий, як попередній. Це зміни й оновлення зовнішнього і внутрішнього світів, це перехід.

Здійснювати такий перехід набагато легше, якщо в голові та в душі немає важких думок і переживань про незавершені справи. Є декілька таких справ, які треба встигнути виконати до настання свята.

1. Старі речі – геть!

Варто позбутися тих речей, які не принесли радості й щастя в цьому році. Увесь непотріб треба кудись подіти з будинку, а не перекладати його з місця на місце. Більше вільного простору – більше місця для нових речей, починань, діяльності.

2. Усі зв’язки з людьми, які приносили лише турботи та проблеми, варто припинити.

Зробити це непросто ось так одразу, але варто спробувати призупинити всілякі відносини з такими особами. В Новому році буде більше простору для нових знайомств та зв’язків.

3. Старі борги – віддати, а нових не набирати!

Якщо є можливість, то треба обов’язково це зробити. Думка про фінансову незалежність та свободу від боргів буде зігрівати не лише під час святкування, а й надалі.

4. Чужі речі варто повернути господарям.

Кожна річ має бути на своєму місці. Новий рік – це крок уперед, оновлення й позбавлення від усього, що людині вже непотрібно.

5. Негативним думкам не місце на святі.

Усі погані думки, нездійснені побажання, негативні емоції не треба тримати в собі. Їх варто позбутися ще задовго до Нового року, щоб налаштувати себе на щось добре, світле, тепле. Лише гарний настрій та надія на важливі позитивні зміни мають панувати на вашому святі.

6. Несказані слова не можуть залишитися такими.

Новорічні свята дарують чудову можливість висловити свої почуття. Слова подяки, кохання, зізнання, пробачення можуть змінити все в житті багатьох людей, які зустрічатимуть свято, відчуваючи його чарівність, щирість, тепло.

7. Виконати дані обіцянки.

Так важливо – виконати хоча б одну обіцянку! Цей пункт у списку передноворічних справ є особливим, адже саме його виконання дарує віру в дива та силу надії. Виконана обіцянка принесе задоволення та радість не тільки іншій людині, а й тому, хто зробив цю добру справу.

8. Придбати щось нове близькій людині або собі.

Це може бути навіть якась дрібничка, невеликий приємний подарунок до Нового року, який наблизить свято й забезпечить гарний настрій. Адже так важливо дарувати радість близьким і собі завжди.

9. Налагодити стосунки із близькими людьми, друзями, колегами, які були несправедливо скривджені чи терпіли від вас образи.

10. Зробити добру справу.

Останній пункт за списком, але не за значенням. Добра справа перед Новим роком обов’язково комусь допоможе повірити в магію цього свята, адже віра в добро, у людську щирість, у милосердя така важлива та необхідна щодня.

Кожен сам обирає, що є суттєвим з того списку саме для нього. Робити добрі справи й казати гарні слова не пізно ніколи. Варто лише мати бажання та натхнення для гідних вчинків та сміливих рішень.

Напишіть коментар