Відпочинок

5 авторів для щоденного читання

Хочеш почитати щось цікавеньке, але не знаєш з чого почати? Лови підбірку найкращих авторів та найдобірнішого чтива.

На роботі дуже часто стикаюсь із запитаннями на кшталт: «Я читач-початківець. Які книги порадите?». У таких випадках пропоную насамперед з’ясувати, яка саме література до вподоби, а вже тоді обирати автора. Хоча іноді це допомагає, буває, що люди уже визначилися з художнім жанром, але їм потрібна допомога у виборі автора. Вони хочуть почати свою літературну мандрівку з чогось простого й нестандартного. Це, зазвичай, і спонукає їх задавати такі питання.

Орієнтуючись на свій читацький досвід, я вирішила скласти список знаменитих авторів, чиї книги будуть цікавими та водночас пізнавальними для новачків.

Рене Ґоссінні

Відомий французький письменник, що прославився своєю дотепною серією коміксів про Астерікса. Його твори, перекладені англійською Антеєю Белл та Дереком Ґоккріджем – це набагато більше, ніж просто комікси. Хоча їх можна віднести до «легкого чтива», справжню цінність цих історій помічаєш, заглиблюючись у портретні характеристики персонажів, діалоги, гумор та сарказм і, що найважливіше, у моральний підтекст. Придбайте власну колекцію коміксів про Астерікса у найближчій книгарні – і ви не помітите як летить час.

Ден Браун

Можливо, ви з тих людей, які передивились усе з серії про Роберта Ленґдона, але ще не ознайомилися з друкованими виданнями чи навіть екранізації ніколи не бачили. Так чи інакше, книги Дена Брауна – чудовий спосіб відкрити для себе сучасну літературу. Деякі його твори можуть видатися трохи кривавими, і всі вони без винятку приправлені помірною дозою божевілля, однак цікавими у них є не пригоди, а додаткова інформація. Браун – чудовий дослідник, тому читач-початківець відкриє для себе багато нового.

Аґата Крісті

Відома як королева детективу, Аґата Крісті – це набагато більше, ніж просто авторка низки історій з розряду «хто винен». Сюжет із розв’язанням таємниць можна знайти і в серії про Ненсі Дрю, а родзинкою її книг є психологічні портрети персонажів. Ці твори, написані, щоб прокласти місток між класичною та сучасною літературою, виходять на новий рівень реалізму із нотками напруженої драми. Будь-яка книга авторки – це комбінація двох речей: легкого чтива та матеріалу для роздумів.

Дж. К. Роулінґ

Роулінґ стала відомою завдяки своїй «Поттеріані» і виростила ціле покоління фанатів, які живуть світом, де Гаррі та його друзі їдуть навчатися в Гоґвартс, тож це чудовий варіант для новачка. Незалежно від того чи є ви фанатом екранізацій, початківцю важко пройти мимо друкованих видань. У книгах реалістичні описи, а фантазія б’є через край, не кажучи вже про дивовижне вміння Роулінґ поєднувати сюжетні лінії в одне ціле. Придбайте серію – і розчиніться в світі драконів та єдинорогів.

Сатьяджит Рай

Мало людей, які не володіють місцевою мовою Індії бенгалі, знають, що цей знаменитий оскароносний режисер ще й був чудовим письменником. У літературних кругах переважно відомий як автор захопливих коротких історій та детективних трилерів. Сатьяджит Рай писав простою, повсякденною мовою, тому його книги стали популярними серед тінейджерів, котрі просто хотіли відпочити в період між екзаменами. Якісні переклади його творів англійською можна знайти в більшості книжкових магазинів онлайн.

Є й інші автори, які, можливо, підійдуть новачкові навіть краще, однак ця п’ятірка точно допоможе тим, хто не знає з чого розпочати.


Джерело: http://ezinearticles.com/?5-Fiction-Authors-For-Everyday-Reading&id=9949690

Напишіть коментар