Відпочинок

5 новорічних фільмів, які наблизять до свята

Перед новорічними святами всі те й роблять, що чекають на них. Щоб очікування Нового року 2020 не було довгим та нудним, треба якимось чином самотужки наблизитися до свята. Допомогти в цьому можуть фільми про Новий рік та Різдво. Вони створюють ту саму атмосферу, казкову й чарівну, а свято тим часом наближається.

Кінофільмів подібної тематики безліч. Непросто знайти дійсно непогані, щоб несли важливу ідею, запам’ятовувалися, змінювали уявлення про свято. Новорічні комедії можуть лише підняти настрій. І на тому все. Щоб фільм вразив, залишив слід у душі й наштовхнув на роздуми про все на світі, треба обирати щось вартісне. Допоможе в цьому невеличкий список таких новорічних кіно.

Клаус (2019)

Звідки з’явився Санта-Клаус – той дід з бородою та мішком подарунків? Як почалася його історія? Можливо, вона почалася зовсім з іншої людини.

Треба одразу сказати, що це мультфільм, але не вписати його сюди було б великою помилкою. Цей мультфільм варто подивитися як дітям, так і дорослим. Новорічний настрій гарантований, але це не головне. Таємниця, несподівані повороти, напруга, справжні почуття, радість, сум та добрий гумор гармонійно поєднані в ньому. Історія звичайного хлопця, який має отримати важливий життєвий урок, переплітається з історією звичайного, на перший погляд, діда. Один ще не вірить в дива, звик жити так, як йому заманеться, а інший вже не вірить, він розчарований та самотній. Що їх об’єднає? Яке їхнє особливе призначення? Яку роль ці двоє відіграють в житті один одного та всіх людей у світі? У глядачів є можливість переосмислити історію про Санта-Клауса. Мультфільм зачепить вразливі сторони душі, викликаючи багато різних емоцій. Саме час відчути їх та повірити в новорічні дива.

Різдвяні хроніки (2018)

Фільм про те, як двоє дітей змогли поставити під загрозу Різдво й урятувати його за одну ніч.

Історія про сміливих, відчайдушних та щирих у своїй вірі дітей, які вирішили дуже незвичайним способом довести, що Санта існує. Це історія про те, що Різдво – час надії та великих сподівань, коли можна все змінити на краще, маючи бажання. Це розповідь про родинні стосунки, які іноді бувають дуже складними, особливо між братом та сестрою. Маленька дівчинка щиро вірить в дива, а її старший брат живе в суворій реальності, де є біль та втрати. Цих двох чекають великі неприємності, якщо вони не знайдуть спільної мови й не придумають, як виправити свої помилки. Звичайно, вони не самі. Санта буде їхнім помічником та другом, який допоможе в найбільш важкі моменти. Фільм просякнутий добрими чарами, щирими надіями та почуттями. Після перегляду важко буде повірити, що це вигадка. Чи все було насправді?

Людина, яка винайшла Різдво (2017)

Ще один кінофільм, оповитий особливою святковою магією і таємничістю. А таємничого в ньому багато: від історії створення найвидатніших літературних шедеврів Чарльза Діккенса до самої його персони, такої ж незвичайної та видатної. Фільм покаже цікаву та колоритну картину, у якій можна розгледіти потаємні куточки творчої натури Діккенса. У цьому фільмі можна знайти те, що кожен очікує від Нового року та Різдва. Віру в зміни, у духовну силу людини, у бажання та їх здійснення.

З Новим роком, мами (2012)

Дива трапляються лише тоді, коли люди здатні робити кроки назустріч один одному, довіряти, прощати.

Фільм покаже декілька різних історій про відносини мам та їхніх дітей. Кожна є особливою по-своєму. Іноді найближчі у світі люди віддаляються один від одного, роблять помилки. Виправити ці помилки під силу лише їм, адже життя швидкоплинне й непередбачуване, іншої можливості може й не бути. Фільм про справжні та щирі почуття, дуже ліричний та сентиментальний, але такий правдивий. Новорічні свята – це не лише яскраві вогники, ялинки та подарунки. Це дуже цінний час, коли є можливість все змінити на краще, відкрити серце для наймогутнішого почуття – любові до близької людини.

Сім’янин (2000)

Різдво – час важливого вибору, який іноді виявляється доленосним. Який же вибір зробити, щоб бути щасливим, не шкодуючи ні про що?
Одного ранку головний герой просинається в іншій реальності. Він має можливість подивитися на своє життя інакше. Обидва світи, реальний та альтернативний, є наслідками тільки його вибору, який він зробив колись давно й має зробити зараз. Побачивши та відчувши, що життя могло скластися зовсім інакше, герой знову опиниться в складній ситуації. З яким життям прийдеться попрощатися, щоб все змінити? Може, вибір не такий вже й складний. Можливо, він просто забув, ким є насправді. Різдвяна магія дає чудову можливість згадати.

Для багатьох ці кінофільми не стануть відкриттям, але це не означає, що їх не можна переглядати знову. З кожним роком діти дорослішають, дорослі мудрішають, сюжети переосмислюються та наповнюються новим змістом. У тих, хто дивитиметься кіно з переліку перший раз, є можливість зафіксувати в пам’яті своє перше враження від побаченого, адже це враження – неповторне.

Напишіть коментар