Дім та сім'я

Сім способів бути гарними батьками

По обидва боки Атлантики прокотилася хвиля нового, революційного підходу до виховання підростаючого покоління. Джон Росмонд опублікував свої думки з приводу виховання у більш ніж 150 газетах та продав більше 3 мільйонів примірників своєї книги. Ці погляди можуть мати значний вплив на виховання наступного покоління американських дітей. Чому і як це може статись?

Ознайомтесь з сімома рекомендаціями, які Росмонд дає батькам :

1. Ви повинні приділяти більше уваги своєму власному шлюбу, а не дітям.

2. Діти повинні слухатись своїх батьків і знати про покарання, яке на них чекає у разі непослуху.

3. Щоб сформувати характер дитини ви маєте давати дітям більше обов’язків у веденні домашнього господарства.

4. Давайте дітям регулярно достатню кількість “вітаміну Н” ( кажіть дітям ні ).

5. Не купуйте дітям занадто багато іграшок.

6. Обмежуйте їх залежність від телевізора та смартфона.

7. Припиніть намагатися зробити кожнісіньку хвилину їх життя щасливою і завоювати популярність у власних дітей. Вам не обов’язково без кінця купувати подарунки як вияв вашої уваги та любові.

Ці погляди Росмонда витікають з його спостережень за батьками і висновку до якого він прийшов: Американські батьки стали занадто слабкими і вони повинні відновити свій втрачений авторитет. Він бачить країну, де діти керують своїми батьками та роблять що хочуть та коли хочуть і зовсім не знайомі зі словом ” ні “. Росмонд вірить у силу батьків. За його словами, батьки сьогодні збиті з пантелику різними теоріями виховання і не знають чого від них чекають. ” Не слід переживати з цього приводу “, – говорить він, – “треба повернутися до основ – простих, зрозумілих та не пов’язаних з різноманітними теоріями виховання”.

Справа в тому, що Росмонд відносить себе до прихильників безекспертного виховання. Він вважає, що батьки повинні повернути контроль, який вони колись мали над їхніми дітьми і не залежати від якихось експертів чи засновників різних теорій виховання. А якщо Америка проковтне ці ідеї? Можливо, наступне покоління буде більш дисциплінованим і їх батьки отримають повагу на яку вони заслуговують.

Напишіть коментар