Дім та сім'я

Чого хочуть чоловіки від жінки

Як би було добре, якщо б кожній жінці прямо в ЗАГСі разом зі свідоцтвом про шлюб видавали би інструкцію до чоловіка… Ця стаття допоможе кожній жінці трохи заглянути в таємничий світ чоловічої природи і зрозуміти, чого же все ж таки хочуть чоловіки на справді.

У чоловіка дві основні потреби: бути потрібним і водночас бути вільним. Як реалізувати ці дві потреби в сім’ї? Одружився – начебто потрібний, але вже не вільний… Не одружився – вільний, але нікому не потрібний. А якщо одружився, але жінка завжди незадоволена – то і не вільний, і не потрібний…Сумно…

Що жінка намагається дати чоловікові?

Найбільшу помилку люди роблять, коли намагаються дати один одному те, що хотіли би отримати самі. Пам’ятаєте казку про журавля і лисицю? Результат – обидва голодні і нещасні.


Коли у чоловіка якісь проблеми, хвилювання, жінка інстинктивно хоче бути до нього ближче, приголубити, пожаліти. Бо вона би сама хотіла, щоб до неї так поставилися в подібних обставинах. Але він сприймає це так, ніби в нього крадуть його свободу. І тут обидва незадоволені: вона не розуміє, чому він її відштовхує (невже більше не любить!), а він просто хоче саме зараз побути на самоті.

Ще інколи жінки починають робити компліменти своїм коханим стосовно їх якостей, замість того, щоб підкреслювати і оцінювати діла. Наприклад, говорити, що він самий гарний, самий кмітливий, самий добрий і т.п. Краще дякувати за конкретні вчинки, діла, яки жінці важко було би зробити самій.

Часто жінки оточують своїх чоловіків гіперопікою, намагаючись від усього їх убезпечити. Насправді то жінки, хотіли би отримати саме це від них. Але самі надають їм це, не усвідомлюючи, що цим самим позбавляють їх бажання піклуватися про них і звершувати заради них подвиги. І це обох робить нещасними.

Як дати чоловікові те, що потрібно саме йому?

Перш за все, треба зрозуміти, що жінки і чоловіки зовсім різні за своєю природою, починаючи з фізіології і закінчуючи мисленням. У кожного свої функції, свої потреби, свої обов’язки і свій шлях. І це класно! Ми створені Богом саме такими і саме для того, щоб бути разом, доповнюючи один одного.

Допомогти чоловікові відчути себе потрібним

Чоловік по своєї природі – заступник. Звичайно, не завжди побачиш чоловіка, який готов брати на себе відповідальність. Інколи різні жінки в житті чоловіка (деколи починаючи від мами), самі того не усвідомлюючи, так затоптують його чоловічу природу, що він просто впадає в страх перед відповідальністю. Але тільки відповідальність здатна зробити чоловіка щасливим. Це все дуже важко для них, і жінці по силі хоча б трохи полегшити цей тягар.

Що вона може для цього зробити? – Дати йому відчути себе потрібним і важливим в її житті. І тоді життя чоловіка набуває сенсу.

Так як жінкам завжди цікавий самий процес будь якої діяльності, то для чоловіка важливий результат. Він створений для подвигів, для підкорення нових вершин, результатом чого має бути якась нагорода. Але чи помічає жінка ті всі вершини, які чоловік підкорює заради неї? Він робить це, як може, як уміє, як розуміє.

Чи не нехтують часто жінки тим (навіть малим), що робить чоловік? Чи не знецінює те? Не ті продукти купив, не той подарунок подарував, грошей замало приніс… Список може бути довгим. Для чоловіка дуже важливо відчути, що те, чого він досяг, важливо і цінно для коханої. Лише тоді у нього будуть сили для звершення нових подвигів. І не як інакше.

Жінкам треба навчитися бути вдячними – вдячними за кожний поступок свого чоловіка. Бо вдячність – це такий вітамін для чоловіків. Він надає їм стимул для того, щоб знову і знову щось робити для тієї, яка йому вдячна. І ніяк інакше! Інакше просто не працює!

Дати чоловікові відчуття свободи.

В житті кожного чоловіка настає такий період, коли йому просто необхідно побути на самоті. Він так створений, що деколи, як пише Джон Грей в своїй відомій книзі «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери» – йому просто необхідно сховатися в власній печері. Саме там він зможе привести в порядок свої думки і почуття. Такою печерою може бути і окрема кімната, і офіс, і спортзал, і просто автомобіль, а також рибалка, похід в ліс чи в гори…Будь що, головне щоби там його ніхто не чіпав.

Це не означає, що чоловікові не комфортно вдома, йому може дуже навіть там подобатись. Але постійне перебування вдома роз’їдає його чоловічу сутність. Чоловік покликаний для зовнішньої діяльності. Якщо хочете, це вектор, скерований назовні. Йому, як вітру, потрібно бути вільним. Він має знати, що коли йому захочеться, він зможе побути самий, і ніхто в цьому йому не перешкоджатиме. І тоді сім’я для нього не буде відчуватися як кайдани, що скували по руках і ногах.

Чоловікові потрібна своя печера, щоб вгамувати гнів, щоб пережити щось тяжке, щоб прийняти якесь доленосне рішення. Але саме цікаве, щоби знову відчути любов до своєї сім’ї – йому теж потрібно побути на самоті.

І мудра та жінка, яка відпускає свого чоловіка в цю печеру, де він наповниться новою силою та енергією. Там він заново зрозуміє, як сильно він любить свою дружину і як вона для нього важлива.

Нелегко відпускати свого коханого в таку печеру, коли він для тебе все і вся. Набагато простіше буде це зробити, коли жінка знає, чим себе зайняти в його відсутність. Вона може, наприклад, попіклуватися про себе (свою душу й тіло), про свій дім, згадати про улюблене хобі, зустрітися з хорошими подругами. Але ніяк не сидіти склавши руки, з сумом чекаючи на повернення чоловіка. А ось коли він нарешті повернеться, дуже важливо зустріти його з любов’ю та вдячністю.

Чоловікові необхідне спілкування з чоловіками. Його чоловіча природа так відновлює свою енергію. Тому любляча жінка рада друзям свого чоловіка, якими би вони дивними чи скучними їй не здавалися. Вони йому потрібні!Навіть, якщо на даному етапі йому цікаві лише пиво та футбол, треба навчиться приймати все, як є. Жіноче прийняття здатне творити чудеса. Тому жінці треба тішитеся, коли у чоловіка є де розрадити свою душу. Це надає йому сили виконувати свої чоловічі обов’язки.

Це не так легко, особливо коли в сім’ї є діти. Але можна вважати це вкладенням, яке здатне повернутися до люблячої жінки в вигляді любові та турботи з боку чоловіка. Роблячи такий крок в бік свого чоловіка і розуміючи його чоловічу природу, жінка робить щасливим його і стає щасливішою сама.

Напишіть коментар