Робота

Як заробити гроші в інтернеті не виходячи з дому

За вікном злива, вітер. Так хочеться побути дома, а не їхати до офісу у громадському транспорті. А це і не потрібно. Організувати свій бізнес та заробляти гроші в Інтернеті можна в себе вдома. Все, що для цього потрібно – це комп'ютер з доступом до інтернету. У цій статті я розповім про найбільш доступні та ефективні варіанти заробітку в Інтернеті.

З чого почати

Багато хто вважає, що робота онлайн вдома – це нудно та безперспективно. Але це не так! Варіантів заробити в Інтернет дуже багато. Серед них обов’язково можна обрати цікавий та зручний.

Багато чого залежить від діяльності, якою ви плануєте займатися. Не обов’язково гнатися за тим, що приносить великий прибуток. Як правило, в таких нішах висока конкуренція, потрібна професійна підготовка. Тому зважайте на свої сили. Та пам’ятайте, робота дома повинна бути цікавою, приносити задоволення. В іншому випадку навряд чи вийде досягти успіху.

Для жінок у декреті можна обрати роботу з вільним графіком, яка б не відволікала від домашніх турбот. Для студентів непоганий варіант – тестування ігор. Цікаво, гроші приносить. Загалом, перспектив багато. Давайте про це детальніше.

Фріланс

Про таку професію, як фрілансер, напевно, чув багато хто, але не кожен розуміє її суть. Її назва (вільний художник) говорить сама за себе. Графічний дизайнер, копірайтер, фахівець з розробки сайтів – це лише декілька напрямків діяльності, які можна вести дистанційно, перебуваючи в будь-якій точці світу. А якщо у вас є досвід у написанні текстів, створенні графіки, програмуванні, вам буде досить легко знайти свою нішу та заробляти без вкладень.

Ну а якщо у вас немає спеціальних знань, не впадайте у відчай, не опускайте руки. Що вам заважає займатися самонавчанням, пройти спеціальні курси, попрактикуватись та спробувати? Щоб займатися улюбленою справою, закінчувати академію не обов’язково. Звичайні курси програмування або дизайну можуть дати хороший старт вашій майбутній професії.

Величина доходу фрілансера залежить від багатьох факторів:

 • досвід;
 • тип роботи;
 • швидкість та якість виконання замовлень;
 • репутація та рейтинг;
 • кількість часу, що приділяється роботі.

Фрілансери досить рідко співпрацюють з одним конкретним замовником на протязі певного періоду. Будьте готові до того, що багато часу ви будете марнувати на пошук нових замовлень. А від того, наскільки ви будете активні, багато в чому залежить результат. Недоліками такої професії можна вважати нерегулярну виплату доходу.

Ну а плюс у роботі фрілансера – це робота дома та повна свобода. Ви самі обираєте, з ким співпрацювати, які брати замовлення, працювати вдома або подорожувати. Такий вид заробітку підійде, як для чоловіків, так і жінок, для пенсіонерів та навіть підлітків.

Ну і, звичайно, пам’ятайте – ваша репутація працює на вас. Спочатку буде важко отримати гарне замовлення, тому що конкурувати початківцям зі старожилами досить складно. Але з кожним замовленням ваша популярність буде зростати, як і дохід!

Простий підробіток

Заробіток в Інтернеті на опитуваннях, перегляді сторінок та кліках навряд чи підійде тим, хто хоче мати стабільний та високий дохід. Це скоріше варіант трохи заробити додатково без обману. Так сказати – підробіток.

Сайтів, які пропонують такий тип заробітку, досить багато. Вартість відрізняється несуттєво. В цілому розмір прибутку напряму залежить від кількості часу, витраченого на виконання робіт. Зате ви можете займатися ними в будь-який час, коли вам зручно.

Резюмуючи, можна сказати, в Інтернеті є досить проста та неважка робота на дому, яку можуть виконувати навіть діти через телефон або комп’ютер. Так, гроші вона приносить невеликі. Але це непогана можливість збільшити свій регулярний дохід. Такий вид заробітку може стати додатковим до основної зарплати. Його часто використовують студенти або матусі у декреті, щоб трохи заробити.

Гроші зазвичай нараховуються одразу після виконання завдання. Але не забудьте перед реєстрацією вивчити правила, в тому числі способи виведення коштів та мінімальну суму.

Блог або на свій канал

Сьогодні є маса прикладів успішних блогерів. Все більше людей обирають цю професію. Якщо у вас є хобі, знання в певній галузі, ви креативні, вмієте подати себе, можливо ведення блогу – ваше покликання!

Блоги дуже популярні серед молоді, хоча читають (дивляться) їх і старші люди. Інтернет робота насправді простіша, ніж здається – достатньо ділитись своїми думками з іншими, розповсюджувати цікаву та актуальну інформацію оригінальним способом. Результат не змусить чекати.

До речі, про результат! Блог дійсно може принести великі прибутки. Але над його розкруткою потрібно постійно працювати та враховувати, що хороший заробіток онлайн з’явиться не відразу.

Блоги можна вести на тематичних сайтах, в соціальних мережах, на популярних відеохостингах. Почніть вже зараз – заведіть собі, наприклад, аккаунт на YouTube та починайте розкручувати свій канал. Адже прибуток з’явиться лише тоді, коли він стане відвідуваним, коли у нього з’являться постійні читачі. Чим більше аудиторія, тим більше грошей ви заробите.

До речі, якщо ви все ж вирішили завести свій канал на YouTube, не забудьте придбати професійну камеру. Не зайвим буде обладнати свою кімнату, кабінет, придумати логотип, якій запам’ятовується, та назву каналу. Все це буде сприяти росту його популярності.

До відома! Якщо ви налаштовані серйозно, у вас є ідея, певні напрацювання, можна вкласти кошти в оформлення каналу, професійне написання сценаріїв, озвучку та навіть розкрутку. При правильній організації процесу гроші ви швидко відіб’єте.

Тренінги та навчання

Напевно ви зустрічаєте рекламу різних тренінгів, коли який-небудь «гуру» обіцяє навчити, як потрібно розвиватись, як особистість, та розвивати свій бізнес. Якщо у вас є експертні знання, ви можете ними ділитися та заробляти на цьому непогані гроші. Це може бути все, що завгодно, починаючи від репетиторства та дистанційної консультації психолога, закінчуючи читанням лекцій.

Така робота вдома буде цікава для викладачів ВУЗів, перекладачів, психологів та інших людей, що володіють спеціальними знаннями. Формат навчання, як і графік, ви можете планувати самостійно та обговорювати з клієнтом. Гроші можна брати за урок або годину лекцій.

Такий спосіб заробітку специфічний, але він працює, приносить гарний дохід. Але найголовніше, що давати уроки ви можете вдома, сидячи за своїм улюбленим столом або на дивані.

У такій діяльності навіть кілька клієнтів – це успіх. А якщо ви добре себе зарекомендуєте, ваша репутація почне працювати на вас і досить скоро з’явиться багато клієнтів.

Знайти перших клієнтів не так складно, як здається. Якщо ви дійсно експерт, то досить просто визначите свою аудиторію. А шукати її краще на тематичних форумах та в соціальних мережах.

Переклад

Володієте іноземними мовами, але не можете знайти роботу? А може вона вам і не потрібна! Почніть працювати самі на себе. Адже щодня різним людям у різних куточках світу потрібно перекладати листи, договори, книги, статті та багато іншого. Це можете робитий ви, не виходячи з дому.

Пройдіться по популярним біржам фріланса. Такі пропозиції зустрічаються не тільки на українських сайтах. Багато компаній та приватних осіб знаходять в Інтернеті фахівців для виконання перекладів разово чи на постійній основі. А приносить така робота вдома достатньо високий дохід. Все, що вам потрібно – просто перекласти тексти в зручний час та вчасно їх здати.

Кількість замовлень буде рости пропорційно зростанню вашого рейтингу та кількості позитивних відгуків. 

Інтернет-комерція

Ви, напевно, хоча б раз щось купували в інтернеті. Або хоча б планували. Ну або зустрічали оголошення про продаж різноманітних товарів, починаючи з ношених речей, закінчуючи технікою з Китаю. А ви замислювалися, що це бізнес? До того ж непоганий. Поки ви думаєте, чим зайнятися, хтось бере собі на озброєння просту ідею та заробляє реальні гроші.

Почати можна з продажу своїх речей. Подивіться навколо, адже в кожному будинку, підвалі, гаражі, обов’язково є речі, які припадають пилом, яких давно пора позбутись. Це може бути:

 • одяг;
 • техніка;
 • тарілки;
 • книги;
 • дитячі речі;
 • іграшки;
 • раритетні речі.

Якщо ви займаєтеся рукоділлям, малюєте – це прекрасно. Спробуйте продавати все це через Інтернет.  На перших порах можна продавати через соціальні мережі, OLX.  А в майбутньому можна створити власну сторінку, так би мовити, власний невеликий інтернет-магазин.

До речі про інтернет-магазини.  Запустити його не так складно, як здається. Так, потрібні певні інвестиції на створення та розкрутку сайту. Але якщо ви впевнені, що у вас є «підприємницька жилка», може варто ризикнути та вкластися? Хто знає, адже засновник Amazon Джеффрі Престон теж починав з простого інтернет-магазину з продажу книг.

Починати можна з торгівлі простими речами. Наприклад, одягом. Свій сайт відразу заводити не обов’язково. Канали продажу можна налагодити через спеціалізовані платформи, такі як prom.ua.   

Тестування ігор та додатків

Якщо ви багато часу проводите в інтернеті, обожнюєте комп’ютерні ігри, стежите за новинками та маєте потужний комп, перетворіть своє хобі на заробіток в Інтернеті. Розробники ігор та додатків регулярно шукають кандидатів на тестування своїх продуктів. Заробити на іграх не завжди просто, потрібно мінімум володіти інформацією та активно пропонувати себе. Але якщо вийде, то така робота онлайн стане справжнім щастям для любителів віртуального світу. Адже це й роботою назвати складно – граєш в ігри, а тобі за це ще й платять!

Заробітки з вкладенням

Вище я розповів про заробіток онлайн, для якого не потрібен стартовий капітал або потрібні невеликі інвестиції. Але не можу не згадати, як заробити гроші в Інтернеті, вкладаючи кошти.  Адже деякі з них зробили деяких осіб багатими! Якщо у вас є певний капітал, не поспішайте нести його до банку або ховати під подушку. Робота в інтернеті – це не тільки виконання різних завдань, але й пасивний дохід.

Криптовалюта

Наприклад, криптовалюта. Якщо у вас є потужний комп’ютер, за допомогою якого можна добувати віртуальні монети – це дуже добре. Для цього потрібно розбиратися в темі майнінгу та знати, яку криптовалюта добувати на даний момент найвигідніше. Але самому конкурувати з потужними майнінговими фермами складно. Багато користувачів об’єднується в пули, використовуючи загальні потужності.

Непоганий варіант – займатися купівлею-продажем. Якщо ви детально вивчите тему, будете стежити за новинами та тенденціями в області криптовалют, то зможете непогано заробити. Само собою, потрібно ще й трошки везіння. Адже свого часу найвідоміша криптовалюта Біткойн коштувала менше долара, а сьогодні її курс перевищує сім тисяч доларів. Скільки можна було б заробити?

Так, доведеться вивчити матеріал, зареєструватися на біржах, створити гаманці. Але хто нічого не робить, той не заробляє мільйони. Тим більше, що все це можна робити вдома за чашкою кави.

Форекс

Бути трейдером – це цікаво. Так, знадобляться хоча б базові знання у сфері фінансів. Але перед вами відкриються широкі можливості. Це дійсно цікава Інтернет робота, хоча багато хто вважає її складною. Є і певні ризики. Але, поняття «прибуток» та «ризик» ходять поруч. Чим більше ризик, тим більше й шанс заробити.

Ставки

Ставки на спорт багато хто вважає азартною грою, але це не так. Твердий розрахунок, правильна стратегія дозволяє заробляти стабільно й практично без ризиків. Це дійсно складна та тяжка робота в інтернеті. Але якщо у вас вийде дотримуватися обраної стратегії, взяти під контроль емоції, ви будете отримувати постійний й досить високий дохід.

Робота на дому – це не тільки реально, але й не складно. Багато що залежить від вас. Гроші в Інтернеті дійсно можна заробити, до того ж великі. Хтось заробляє на фрілансі достатньо, щоб утримувати сім’ю. Хтось відомий блогер та заробив непоганий капітал. Є приклади, коли невеликий інтернет-магазин перетворився на величезну транснаціональну корпорацію.

Вдалих прикладів заробітку через інтернет багато. Сподіваюся, вийде й у вас! Хай щастить!

Напишіть коментар