Здоров'я

Чому я не можу схуднути?

Скільки себе пам'ятаю, я постійно мрію схуднути й у котре вже сідаю на дієту. Але зменшення моєї ваги, досягаючи певного рівня, припиняється, й усі мої подальші зусилля не приносять успіху. Начебто б я роблю все правильно, чому ж процес схуднення зупиняється?

Одноманітні дієти


Коли посидіти пару тижнів на каші або яблуках, то ви дійсно втратите у вазі. Але тільки до певного рівня. Замученому одноманітною їжею, організму худнути більше не хочеться, й він починає саботаж. Власне тому монодієти, які подаються несказанно результативними, найчастіше володiють тимчасовим ефектом.

Зайва старанність


Як правило, зниження ваги припиняється, коли організмові дають непомірне фізичне навантаження, а рівноцінне харчування відсутнє. В організмі дещо ламається, він не витримує й стає примхливим. Зрештою ви зриваєтеся, кидаєте спортивні заняття, а вага набирається й стає ще більшою. Помірні, але систематичні силові навантаження набагато корисніші й результативніші, чим марафонські забіги й багатогодинні заняття на тренажерах до півсмерті.

Дефіцит розмаїття


Планомірне схуднення може бути, коли ви вміло сполучаєте силові, дихальні тренування й вправи на розтяжку й розслаблення. Коли ви застосовуєте якийсь один тип навантаження (пускай навіть самий улюблений), безсумнівно, що тіло адаптується й перестане скидати заповітні кілограми й сантиметри. сурогати Багато ділових жінок не знаходять часу на регулярні спортивні займання й підмінюють тренування сурогатними приладами й пристосуваннями на зразок диво-пояса для зменшення талії або вібромасажного крісла для усунення целлюліта. Подібні обладнання здатні зменшити жировий прошарок, та тільки в обмежених місцях і тимчасово. Ваші обсяги й кілограми повернуться до вас із першою нагодою.

Ваша вага


Одним з очевидних і нехитрих пояснень того, чому ви не худнете, часом слугує той факт, що ви вже перебуваєте у своїй оптимальній вазі. Природу не обдуриш, імовірно спроби, що випливають, схуднути організм уважає агресією проти себе. Обдурювати природу насильством над своїм організмом виглядає принаймні нерозумно.Подумайте, чи не занадто дуже ви ввійшли в азарт із ідеєю схуднення, і поставте перед собою цілі, яких взмозi досягнути.

Напишіть коментар