Здоров'я

Як остаточно кинути палити?

Майже кожна людина знає, що кинути палити можна дуже просто. Одні курці взагалі позбавлялися від цієї шкідливої звички багато разів, інші – так чи інакше намагаються зробити це майже кожен день. Для цього вони рішуче відмовляються від цигарок. І раз за разом викурюють останню, потім – прощальну, за якою йдуть контрольна цигарка, яка може доповнюватися наступною і наступною.

Після цього дуже багато людей виходять на наступний цикл відмови від куріння.

Для остаточного позбавлення від цієї шкідливої звички людина має володіти або сталевою волею, або – використовувати допоміжні засоби та різноманітні методики. Сьогодні їх існує безліч, наприклад:

• виховна література,
• нікотинові пластирі,
• спеціальні жувальні гумки,
• інгалятори,
• таблетки,
• цукерки,
• спеціальна плівка, яка призначена для закріплення в ротовій порожнині.

Але тут дуже важливо зауважити, що в той момент, коли нікотин починає поступати до організму курця не через легені, а через інші частини тіла, то неминуче виникає побічній ефект. І він є виключно психологічним, адже у людини з’являється багато вільного часу, який вона раніше витрачала на перекури.

Для попередження потрапляння нікотину до організму і того, щоб залишатися при цьому в зоні психологічного комфорту, дуже багато людей, які намагаються кинути палити, обирають електроні сигарети.

Але такий пристрій дуже відрізняється від традиційних цигаркою. Скоріше, його можна вважати інгалятором, який може за рахунок нагрівання рідини, яка в ньому утримується, виділяти клуби пари.

Якщо при цьому рідина містила в собі нікотин або ж ароматизатор, то ці речовини також потрапляють до організму курця. Вейпінг на відміну від традиційного способу паління не є забороненим.

Прихильники здорового способу життя майже в один голос заявляють про те, що пара, яка виділяється підчас вейпінгу є не менш шкідливою, ніж традиційним цигарковий дим. Але її вплив на легені курців поки що є невивченим. Для одного курця продукти розпаду пропіленгліколю та гліцерину здаються значно шкідливішими, ніж традиційні сигаретні отруйні речовини. Інші люди виявляються психологічно неготовими перейти на інший тип сигарет. Також треба враховувати вже існуючу конкуренцію між виробниками традиційних і електронних цигарок.

Напишіть коментар