Дім та сім'я

Як правильно познайомитися з дівчиною

Знайомство з дівчиною - досить стресова ситуація, особливо якщо ви не знаєте, як себе вести. Не так уже й важливо, з якою метою ви хочете познайомитися з дівчиною: для простої дружби, флірту або серйозних відносин, в будь-якому випадку, є кілька речей, на які варто звернути увагу, щоб підвищити шанси завести відносини з дівчиною.

На щастя, знайомство з дівчиною набагато легше, ніж багато хто з нас представляють. Якщо ви знаєте, як правильно себе вести в різних ситуаціях – знайомство з дівчиною буде для вас звичайною справою.

Як познайомитися з дівчиною в інтернеті

1. Зареєструйтеся на сайті знайомств. На сайтах знайомств зазвичай дуже багато самотніх жінок і дівчат, які хочуть познайомитися. Деякі сайти платні, є такі сайти, де потрібно вносити щомісячну плату. Вирішіть, яким сайтом вам буде зручно користуватися, і зареєструйтеся на ньому.

2. Завантажте додатки для знайомств. Наприклад, додатки Tinder, Coffee Meets Bagel і Hinge інтегровані з соцмережею Facebook, тому в них відобразиться вся інформація з вашого профілю в Фейсбуці. Ці програми можна завантажити на телефон, а також можна переглянути профілі дівчат у вашому регіоні, які теж хочуть познайомитися в соцмережі.

3. Зробіть свій профіль яскравіше! Після того, як створите свій профіль на сайті, потрібно заповнити його особистою інформацією. Знайдіть недавню фотографію, де ви добре вийшли, додайте деяку інформацію про те, що ви шукаєте в дівчині. Обов’язково вкажіть, на що ви орієнтуєтеся: шукайте ви дружбу, випадкове знайомство або серйозні відносини. Додайте трохи гумору, щоб ваш профіль був оригінальним і щирим.

4. Напишіть дівчатам, які вас зацікавили. Знайдіть дівчат, які проживають у вашому регіоні, подивіться їх профілі. Почніть знайомство відкрито і просто. Краще почніть розмову з обговорення спільних інтересів. Прочитайте інформацію в профілі дівчини, подивіться її фотографії і знайдіть спільні інтереси.

5. Поспілкуйтеся з дівчатами, які вам відповіли. Після того, як ви відправите дівчині повідомлення, потрібно зав’язати розмову. Почніть задавати цій дівчині різні питання, спробуйте побудувати з нею стосунки. Поспілкуйтеся з нею онлайн, а через деякий час, коли їй стане з вами більш комфортно, можна попросити її номер телефону. Не пишіть і не кажіть дівчині нічого вульгарного, не зачіпайте занадто інтимні теми і не намагайтеся копатися в її минулому.

6. Зустріньтеся з дівчиною особисто. Як тільки ви встановите контакт з дівчиною, саме час запитати, чи не хоче вона зустрітися з вами особисто. Призначте зустріч в спокійному людному місці, наприклад, запросіть її в кафе, на обід або на прогулянку в парк. Зателефонуйте дівчині по телефону і домовтеся про час і місце зустрічі.

Знайдіть місця для знайомства з дівчатами в реальному житті

1. Один з найпростіших способів познайомитися з дівчиною – знайомитися з друзями своїх друзів. Коли ви вирішите десь зібратися, попросіть своїх друзів запросити подруг і знайомих дівчат.

2. Поспілкуйтеся зі своїми одногрупницями і постарайтеся разом з ними взяти який-небудь проект або спільне завдання. Якщо ви не ходите в школу або університет, можна записатися на якісь курси які цікавлять вас. Почніть знайомство і розмову з обговорення занять, а потім переходите до більш особистим розмов.

3. У спілкуванні з колегами є перевага: у вас буде тема для обговорення, а також спілкування з колегою буде менш напруженим, ніж з незнайомою дівчиною. Зустріньтеся і поспілкуйтеся з дівчатами з роботи, які вам подобаються. Як тільки ви заведете дружні відносини, запитаєте дівчину, чи не хоче вона зустрітися і поспілкуватися з вами поза роботою.

4. Щоб познайомитися з дівчатами, можна зайти в книгарню. Книжковий магазин – відмінне місце для знайомства з дівчатами. До того ж, у вас буде тема для розмови. Якщо ви бачите дівчину, яка розглядає якусь книгу, яка вам сподобалася, то почніть розмову з обговорення цієї книги.

5. Зустріньтеся з дівчатами в барі або клубі. Якщо ви відчуваєте себе невпевнено, візьміть з собою друга.

Як правильно представитися

1. Встановіть зоровий контакт. Якщо ви хочете познайомитися з дівчиною, яку ви не знаєте, спочатку потрібно встановити з нею зоровий контакт. Подивіться на неї, дочекайтеся, поки вона теж подивиться на вас. Якщо дівчина дивиться вам в очі і посміхається, це знак – вона хоче з вами поспілкуватися.

2. Скажіть: «Привіт, я (ваше ім’я)». Перша фраза не повинна бути складною, вам лише потрібно отримати відповідь. Просто скажіть «привіт» і як вас звуть. Потім можна запитати, як звуть дівчину, як пройшов її день.

3. Якщо ви з нею вже листувалися в інтернеті, підійдіть до неї і обійміть. Якщо, спілкуючись онлайн, і у вас вже зав’язалися якісь відносини з цією дівчиною, при першій зустрічі можна підійти і обійняти її. Обов’язково зверніть увагу на мову тіла дівчини. Якщо дівчина відступає, показує, що відчуває себе некомфортно, краще не поспішати з відкритими обіймами.

4. Продовжіть розмову і попросіть у дівчини номер телефону або іншу контактну інформацію. Просто спілкуйтеся, задавайте їй якісь запитання про неї. Будьте відверті і чесні, розповідаючи про себе. Якщо ви відчуваєте, що розмова складається добре, і ви відчуваєте себе досить впевнено, запитайте у дівчини номер телефону, щоб потім зв’язатися з нею.

5. Не варто знову і знову прокручувати цю ситуацію у себе в голові. Якщо ви здалеку спостерігали за дівчиною, яка вам подобається, але у вас не вистачало сміливості підійти і представитися, ви тільки зіпсуєте все. Чим довше ви чекаєте, тим більше незручною буде для вас ця ситуація. Замість того, щоб боятися і переживати, просто підійдіть до дівчини.

Напишіть коментар