Дім та сім'я

Продається житло: разом з усім!

Сьогодні не кожний може дозволити собі будувати власний дім, або купувати квартиру у новобуді. Частіше ми обираємо наймане житло чи стаємо покупцями оселі, в якій мешкало не одне покоління. Це дешевше і вигідніше.

Особливо, коли об’яву супроводжує фраза «Разом з усім!». Але чи варто радіти? Що можуть насправді означати такі заманливі слова? Хіба мова йде тільки про меблі, що залишають попередні власники?

Житло зазвичай зберігає енергетику своїх хазяїв, пам’ятає про їхні хвороби, проблеми, настанови – добре, якщо на добробут, але ж зустрічається, що і на бідність. Дізнайтеся більше у сусідів: як жили господарі оселі. Чи були вони схильні до пиятики, азартних ігор, чи хворіли? Як почувалися в цій сім’ї діти? Чи траплялися сімейні сварки, скандали? Що спонукало людей шукати для себе інше помешкання?

Не соромтеся одразу позаглядати у «шухляди» і «шафи», щоб потім не довелося витягати з них та хоронити скелети. Адже ви укладаєте угоду не на один день чи два, можливо, й на усе життя – ваше та ваших дітей. Ви ж очікуєте не тільки дах над головою отримати, а й добробут, щастя.

Якщо з «родоводом» оселі все гаразд, все одно краще провести певні обряди та ритуали, щоб звільнити помешкання від чужої енергетики.

Те, що попереду себе треба в новий дім впустити кішку, знають навіть діти. Але також варто кинути кілька монет по кутах – задля майбутнього добробуту.

Не тільки віруючі, кожен може запросити священика освятити оселю.

Старайтеся не залишати в квартирі речей від колишніх хазяїв, бо вони всмоктали в себе їхні звички, спосіб життя і спробують передати все це вам. Особливо дзеркала – які мають магічну силу і зберігають інформацію про всіх, хто в них коли-небудь дивився.

Якщо ви наймаєте житло і не маєте змоги позбавитися чужих речей, добре вимийте підлогу, стіни, меблі. Жменька звичайної повареної солі, кинута у воду, здатна захистити поріг й усю домівку від небажаних гостей і поганої енергетики.

Не багато часу витратите, але з користю, якщо пройдетесь по кімнатах із запаленою свічечкою, бажано, купленою у церкві. В місцях скупчення поганої енергії ви помітите, як тріщить полум’я, а дим стане чадити.

Добре очистити квартиру можна, спаливши полин або м’яту з ялівцем та лимоном.

Не забувайте приділити увагу хранителю дома, щоб він забезпечив вам добробут і спокій. Для того, щоб задобрити домовика, залиште в кутку стакан з водою і що-небудь солодке.

І, нарешті, новосілля! Спочатку накрийте святковий стіл для своєї сім’ї. Не обов’язково готувати дорогі заморські страви, підійде що завгодно, але смачне і приготоване з любов’ю. А вже потім запрошуйте родичів, друзів, усіх, хто з чистим серцем буде радіти за вас, бажатиме вам щастя і добробуту у новому домі!

Напишіть коментар