Робота

Робота на авто: 10 способів заробити

Наявність прав і досвід водійського стажу — відмінна можливість збільшити власний дохід. Ви можете підробляти, влаштуватися на постійну нову роботу, або навіть відкрити свою справу. Ми підготували список ідей, як заробити за кермом. Варіанти знайдуться для кожного - для водіїв легкових авто, мікроавтобусів або вантажівки.

Легковий автомобіль

1. Робота особистим водієм

Заробляти від 8000 до 20000 гривень можна, працюючи особистим або сімейним водієм. Наявність власного авто не обов’язкова, найчастіше роботодавці надають свій автомобіль.

2. Робота інструктором водіння

Для цього необхідно пройти атестацію в Регіональному сервісному центрі МВС. Вимоги досить прості: наявність водійського стажу більше трьох років, освіта не нижче професійно-технічної. Заробітна плата інструктора в автошколі від 11000 до 20000 гривень, а у приватного інструктора вартість уроку починається від 300 гривень на годину.

Щоправда, транспортні засоби, що використовуються для навчання управління, віднесені до категорії спеціалізованих транспортних засобів. Якщо ви оберете роботу інструктором у школі, підготовлене авто вам нададуть, а от приватні інструктори змушені будуть обладнати свої авто самостійно.

3. Кур’єрська доставка

Зарплата кур’єра починається з 10000 і може досягати 20000 гривень. Можна влаштуватися в службу доставки, в ресторан або в фірму. Зараз стало можливим підробляти і по кілька годин на день. Деякі компанії нададуть авто, але частіше головною умовою є наявність власного авто.

4. Робота в таксі

Заробляти водієм таксі від 8000 до 20000 гривень цілком реально. За добу виручка доходить до 1200-2000 гривень. Комісія від 10%, ще близько 700 гривень в день складають витрати на бензин.

З появою численних мобільних додатків, таких як Uber, Bolt, Uklon, підробляти стало можливим у зручний час і мати невеликий додатковий дохід. Головне – не зіпсувати собі рейтинг.

На орендованій машині прибуток буде меншим, зате вам не доведеться витрачатися на техобслуговування авто і страховку. Почати можна в будь-який момент, у багатьох компаніях, що спеціалізуються на наданні авто в оренду для роботи з агрегаторами замовлень таксі, віддають перевагу водіям із наявністю трьох років стажу.

Мікроавтобус

5. Робота на рейсових маршрутах

Навіть якщо у вас немає власного буса, але є права категорії D, ви можете влаштуватися водієм рейсового автобуса, маршрутного таксі або на розвезення співробітників компанії. Зарплата водія — від 13000 до 20000 гривень залежно від регіону.

6. Вантажоперевезення

Погодинна вартість вантажоперевезень — від 175 гривень по місту і приблизно 7 грн/км по Україні. За підйом вантажу робітники зазвичай беруть додатково близько 40-60 гривень за поверх.

При наявності власного мікроавтобуса сміливо додавайте оголошення на оголошення на OLX або скористайтесь іншим сайтом об’яв. А якщо немає свого транспорту, можете співпрацювати з компаніями, наприклад, вантажних таксі.

7. Туризм

Якщо ви живете в туристичному місці і володієте пасажирським бусом, чому б не почати заробляти на туризмі? Водій екскурсійних маршрутів може заробляти до 30000 гривень в залежності від локації.

Поїздки в гори, на водойми, по історичних місцях або, скажімо, шопінг-тури – вибір величезний, і кожен регіон пропонує свої можливості.

Вантажний автомобіль

8. Евакуація машин

Робота водієм евакуатора прибуткова і затребувана, ціна виклику починається від 800 гривень.

Свій вантажний автомобіль або самоскид можна переобладнати під евакуатор в спеціальному сервісі. Установка вантажної платформи, вантажного механізму і лебідки, а також документальне супроводження обійдеться від 45000 гривень.

Водій на евакуаторі компанії може заробляти до 25000 гривень.

9. Експедиція вантажів

Професія далекобійників хоч і непроста, але прибуткова. Зарплати починаються від 15000 гривень і можуть перевищувати 50000. Наявність власної фури не обов’язкова, необхідні лише права категорії Е.

Працювати експедитором можна і у межах міста, в цьому випадку вам знадобиться власне вантажне авто вантажопідйомністю 5-10 тон. Заробіток може складати від 25000 до 65000 гривень. Влаштуватися можна і на автомобіль компанії, для цього необхідно мати водійське посвідчення категорії C. Заробітна плата експедитора вантажного авто у місті близько 17000 гривень.

10. Будівництво

Наявність прав категорії С дає багато можливостей заробітку в будівельній сфері. Наприклад, середня заробітна плата водія міксера (бетонозмішувача) або самоскиду — 12000-16000 гривень.

Маючи в розпорядженні вантажну техніку, можна успішно працювати “на себе”, причому не тільки в місті, але і в сільській місцевості. Доставка лісу, щебеню, піску, добрив — все це доступно для власників вантажного транспорту, напрямки можна поєднувати, що дозволяє завжди мати замовлення.

Напишіть коментар