Здоров'я

Види відбілювання зубів

У раціоні людини присутні безліч продуктів, які не можуть вважатися корисними. Крім цього, шкідливі звички – невід’ємні супутники 70% населення РФ та України. Дійсно, тютюновий дим здатний істотно фарбувати емаль, також як чорний чай і кава. Однак, повернути колишню білизну зубам досить просто.

Стоматологи дають гарантію позитивного результату. Тільки в умовах стоматологічної клініки зуби можуть бути освітлені аж на 12 тонів! Не варто заперечувати можливостей відбілювання і в домашніх умовах. Але тут вже присутні деякі ризики. Нижче перерахуємо найбільш поширені способи відбілювання зубів, а також виділимо найефективніші.

Чи варто намагатися вибілювати зуби народними способами?

Мова йде про використання соди, оцту, лимонного соку і т.д. Звичайно, ні! Толку від такої «терапії» буде дуже мало. Ви візуально навіть не зможете побачити позитивного результату, настільки він виявиться несуттєвим.

Існують наступні способи відбілювання зубів:

– хімічний;
– механічний.

Справа в тому, що механічне відбілювання зубів на професійному рівні називається висвітленням. За допомогою механічного впливу видаляється лише зубний камінь і наліт.

Проникнення в емаль не відбувається. Подібна методика досить безпечна, хоч і може привести до збільшення чутливості зубів. Ультразвукову чистку зубів допустимо виробляти і в домашніх умовах. Сьогодні ринок пропонує спеціалізовані щітки для подібної процедури.

Хімічні способи відбілювання найбільш ефективні.

Відбувається хімічне відбілювання наступним чином. Спочатку фахівець повинен переконатися в тому, що зуби абсолютно здорові. В іншому випадку буде потрібно попереднє лікування.

У разі, якщо все нормально, на зуби надягають капи, в яких вже міститься хімічний реагент. Як правило, він має в своєму розпорядженні перекисом водню (лише один з компонентів).

За допомогою впливу УФ або лазера відбувається активація складу і виділення кисню. Кисень впливає на зуби і окисляє пігменти (вони руйнуються). В результаті зуби набувають ідеально білого кольору.

Напишіть коментар