Саморозвиток

Як видалити свій акаунт в Інстаграм

Якщо виникла необхідність видалити свій профіль з Інстаграму, це можна зробити з телефону чи комп’ютера. Ви можете заблокувати акаунт назавжди без можливості його відновлення. А можна тимчасово заблокувати і через деякий час відновити весь свій контент.

Навіщо блокувати акаунт?

Причин для блокування власної сторінки в Instagram може виникнути кілька. Наприклад, ви створили нову сторінку, активно просуваєте її в мережі, а стара вам стала непотрібною чи навіть заважає якимсь чином.

Бувають випадки, коли створюється бізнес-сторінка, але справи пішли кепсько чи зовсім застопорилися, і тому викладати в Інстаграм стало нічого. Тож до того часу, поки ви не налагодите бізнес, тримати сторінку недоцільно, й ви вирішили видалитись.

Зважте, що з нововведеннями в угоді користувача, керівництво мережі має право використовувати будь-який контент із комерційною метою.

Як видалити сторінку назавжди через телефон

Раніше проблем із видаленням облікового запису у користувачів мережі не виникало. Достатньо було в налаштуваннях програми натиснути «Видалити акаунт», і ви прощалися зі своєю сторінкою, отримуючи вільну годину, а той дві кожного дня, які можна витратити з більшою користю.

Та згодом власники мережі спохопилися, що таким чином втрачають користувачів і прибутки, тож оновили програму й прибрали подібну функцію з налаштувань.

Але якщо ви твердо вирішили позбутися свого акаунта в Інстаграмі, все ж є два способи, як це зробити. Вони більш складні і потребуватимуть більше часу, але очікуваний результат не забариться. Отже, ви можете заблокувати свій акаунт:

– через налаштування телефону;

– через параметри облікового запису.

Спосіб 1

Щоб заблокувати свою сторінку, в сам Інстаграм заходити не обов’язково. Зайдіть у налаштування телефону і виберіть розділ «Довідка». У вкладці оберіть «Довідковий центр». У вікні, що відкриється, клікніть на «Керування акаунтом». В меню розділу оберіть функцію «Видалення акаунту».

Далі вам знадобиться ввести логін із паролем й відповісти на кілька питань системи типу: «Чому ви вирішили видалити власний акаунт?» Оберіть відповідь зі списку, що спадає, ще раз заповніть логін із паролем і клікніть «Назавжди видалити мій акаунт».

Не поспішайте натискати на червону кнопку. Спочатку зверніть увагу на логін, щоб випадково не видалити іншу, потрібну вам сторінку.

Спосіб 2

Діяти слід покроково:

1.Зайдіть у своєму обліковому записі в розділ «Інформація».

2.Знайдіть «Політика конфіденційності» і клікніть на це посилання.

3.Гортайте, допоки не натрапите на категорію «Персональних налаштувань».

4.Оберіть «Термін збереження матеріалів».

5.Побачивши посилання «Детальніше про видалення облікового запису», тисніть на нього й обирайте «Видалити обліковий запис».

Майте на увазі, що після повного блокування знову зареєструватися під цим же ніком і з цієї ж електронної адреси ви вже не зможете.

Як видалити акаунт із комп’ютеру назавжди

Якщо працюєте зі стаціонарним компом, план дій приблизно такий же. Тільки доведеться у вашому браузері відкрити дві вкладки: одну з вашим профілем, іншу – сервісного центру: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/. Оберіть причинок, через який хочете вилучити акаунт, і дійте за подальшою інструкцією програми.

Як заблокувати сторінку на деякий час

Усе-таки не поспішайте прощатися з обліковим записом і всією інформацією, викладеною на ньому, безслідно. Під час видалення Instagram запропонує вам заблокувати сторінку тимчасово. У цьому разі ви зможете з часом відновити її. Якщо видалите назавжди, то всі ваші фотографії, відео, пости, лайки будуть знищені без права відновлення.

Ситуація надалі може кардинально змінитися, і ви пошкодуєте про свій необачний вчинок, та буде вже пізно. Тож для початку заблокуйте сторінку тимчасово. Тимчасово заблокувати акаунт можна лише з комп’ютера. Для смартфонів така функція не передбачена. Подібну процедуру дозволяється робити не частіше, ніж 1 раз на тиждень.

Покрокова інструкція тимчасового блокування

1.Зайдіть у власний акаунт із комп’ютера.

2.Натисніть біля ніка «Редагувати профіль».

3.Знайдіть функцію «Тимчасово заблокувати мій акаунт».

4.Введіть пароль й оберіть причину блокування сторінки з запропонованого меню.

5.Натисніть на посилання «Тимчасово заблокувати акаунт».

Увага! Якщо ви не бажаєте блокувати акаунт, а просто волієте, щоб сторінка не показувалася всім відвідувачам мережі, то можна зробити її приватною з відкриттям доступу для одних людей і водночас забанити інших.

Як розблокувати акаунт

Оговтавшись, ви втямите, що переборщили, і забажаєте знову активувати сторінку. У цьому разі досить буде зайти в програму, ввести логін і пароль, клацнути на три крапки збоку і натиснути «Розблокувати профіль». Й можна користатися своєю сторінкою, продивляючись колишні публікації і додаючи нові.

Зверніть увагу! Якщо ви навіть тимчасово заблокуєте свою сторінку, а хтось шукатиме її у Google, то пошуковик показуватиме її користувачам ще кілька тижнів поспіль, хоча зайти у ваш профіль вони й не зможуть.

Весь час з’являються нові соціальні мережі, що конкурують між собою, і користувачам кортить зазнати чогось новенького. Отож і покидають стару добру Інсту. Якщо і ви підпадаєте під цю категорію, то тепер знаєте, як діяти, щоб ваш обліковий запис не стирчав безхазяйно в соцмережі.

Напишіть коментар