Саморозвиток

Як загрузити відео з YouTube – прості та зручні способи

YouTube – один з найбільш популярних відеохостингів. Напевно важко знайти людину, яка ніколи не дивилась на ньому ролик, фільм, улюблений кліп або передачу. Функціонал сервісу можна було б назвати практично досконалим, якщо б не одне «але» – немає можливості скачати відео з Ютуба, щоб переглянути його, коли немає доступу до Інтернету, або показати близьким та друзям.

Можливо завантажити відео з Ютуб чи ні? Така можливість є, але наскільки це легко, зручно, скільки коштує, давайте розбиратись.

Чи це законно?

Перед тим, як завантажити відео з Ютуб, треба в першу чергу розібратись, чи законно взагалі качати відео з YouTube та користуватися ним на свій розсуд. Звісно, в кожній країні своє законодавство та трактує можливості по-різному. Ми ж у свою чергу будемо опиратися на українське.

Насправді закон не забороняє завантажувати відео для приватного використання. Це означає, що його ви можете час від часу переглядати, можете показати друзям. Але використовувати з власною метою, розміщувати в соціальних мережах, на інших сервісах без згоди правовласника заборонено.

Слід зазначити, що в умовах надання послуг YouTube сказано, що користувач не має права качати відео, якщо немає відповідного посилання. Це означає, що будь-яке скачування є порушенням умов використання. Теоретично, відеохостинг може звернутися з громадянським позовом до суду. Але на практиці це не робиться.

Якщо ви хочете скачати відео з Ютуба для певної мети, розберіться, чи не порушите ви закон, використовуючи його.

Як закачати

Як скачати відео з Ютуба? Насправді засобів скачування відео з YouTube дуже багато та кількість їх зростає. Одні з них зручні, другі не дуже. Всі їх можна умовно розділити на декілька категорій:

 • онлайн сервіси;
 • програми для комп’ютерів;
 • програми для мобільних пристроїв.

Їх функціонал та можливості можуть суттєво відрізнятись. Головне – обирати перевірені сервіси та сайти, якими користуєтесь або з яких закачуєте ПО. Додатки є платні та безкоштовні. Як правило, платні біль функціональні. Тому потрібно розуміти, що ви платите на за саму можливість скачування, а за додаткові можливості, які дає програма. Обирати платний сервіс чи качати безплатно, залежить від вас.

До речі, якщо ви не проти заплатити за зручність та комфорт, для скачування відео можна скористатись преміальнім сервісом YouTube.

Використання функцій YouTube Premium

YouTube Premium (сервіс, раніше відомий як YouTube Red) – це один з преміальних сервісів постачальника послуг, він створений, щоб підвищити комфорт використання YouTube.

Завантажити відео та плейлисти, а потім дивитися їх в автономному режимі, коли ви не підключені до интернету з ним легко. На YouTube та YouTube Music є можливість завантажувати фільми для перегляду в автономному режимі (а також дивитися автоматично завантажене відео у додатку YouTube Kids), якщо ці програми доступні у вашому регіоні, та ви використовуєте обліковий запис YouTube Premium.

 Щоб завантажити відео з Ютуб:

 1. Почніть дивитися відео в мобільному додатку YouTube.
 2. Натисніть Завантажити під плеєром.
 3. Виберіть якість зображення.
 4. Коли завантаження відео буде завершено, під програвачем з’явиться значок «Загрузка».

 Ви можете переглядати завантажені фільми на вкладці «Бібліотека» або «Рахунок».

 Щоб видалити завантажене відео, натисніть «Завантажити» та виберіть «Видалити».

Спеціальні додатки

Стороннє програмне забезпечення забезпечує кращий контроль над завантаженням фільмів онлайн.  Зазвичай вставляйте URL-адресу потрібного вам відео YouTube в програму і завантажуйте версію найвищої якості, яку тільки можна знайти.  Для фільмів високої чіткості 1080p (HD) це зазвичай файл MP4.  Для відео з більш високою якістю 4K та навіть відео в форматі 8K, зазвичай використовується MKV.

Серед найбільш популярних програм можна виділити:

 • 4k Video Downloader.
 • ClipGrab.
 • ClipConverter.
 • Ummy Video Downloader.

Щоб завантажити відео з Ютуб, потрібно встановити відповідну програму на свій комп’ютер. У більшості додатків інтерфейс англійською. Але їх функціонал інтуїтивно зрозумілий. Тому при їх використанні проблеми не виникнуть навіть у початківців.

4k Video Downloader вважається однією з самих популярних та функціональних програм. З її допомогою можна завантажувати цілі канали та плейлисти.  Вона може використовуватися для скачування різноманітного відео не тільки з YouTube, але й з інших сайтів.

Онлайн сервіси

Якщо вам просто потрібно скачати відео з Ютуба, використання онлайн сервісу буде одним з самих простих варіантів. Для цього користувачу потрібно лише скопіювати посилання до відео, вставити його в рядок браузера, додати перед ним символи «ss» та натиснути Enter.Після цього система одразу перенаправить вас далі для вибору формату файлу для скачування.

Є й інші подібні сервіси, наприклад, https://220youtube.com. Щоб ним скористатись, достатньо перейти на сайт та вставити посилання у відповідний рядок. Далі ті ж самі дії.

Розширення для браузерів

Є спеціальні розширення для браузерів, які дозволяють качати відео с Ютуб. Для цього потрібно встановити відповідний плагін, завантаживши його с з магазину розширень. Серед тих, які користуються найбільшою популярністю, можна виділити:

 • FastestTube – працює з усіма популярними браузерами.
 • ClickToPlugin – розширення для браузера Safari.
 • vGet Extension – розширення для браузера Google Chrome.  
 • YouTube Downloaderот al3k_popov – для браузера Mozila.
 • YouTube Downloader – для браузера Opera.

Для мобільних пристроїв Android

Когда вам потрібно завантажити YouTube ролик на свій Android-смартфон, рекомендую користуватись додатком Videoder. Він простий, зрозумілий, а головне, абсолютно безкоштовний.

 1. Встановіть Videoder.
 2. Відкрийте програму. 
 3. Натисніть кнопку «Пошук»
 4. Знайдіть потрібний відеоролик.
 5.  Натисніть на відео, яке хочете завантажити.
 6.  Оберіть формат та якість відео. 

Videoder завантажить обране вами відео з зазначеними параметрами. Коли завантаження закінчиться, воно з’явиться у вкладці «Завантаження» додатка Videoder.  Ви можете переглядати відео звідси або ж зайти у рідну папку «Відео» на смартфоні.  Роликом тепер можна ділитися з друзями або просто видалити.

Серед інших додатків для завантаження відео для пристроїв на базі Андроїд, можна виділити TubeMate, YouTube, Downloader, SnapTube. 

Для мобільних пристроїв на iOS

Для пристроїв на базі iOS можна використовувати додаток Video Downloader. Його інтерфейс дуже схожий на Videoder. Вам потрібно встановити його на ваш пристрій, далі у вікні пошуку написати назву відео, обрати потрібну якість.

Ще один спосіб – за допомогою сервісу SaveFrom.net отримати пряме посилання на відео та завантажити його на хмарний сервіс Dropbox. Сьогодні завантажити відео з YouTube досить легко. Беручи до уваги кількість відповідних сервісів, проблем з цим не виникне. Більша частина сервісів створена спеціально для звичайного користувача. Всі вони прості та зрозумілі. Якщо у вас щось не виходить, спробуйте скористатись іншим сервісом, додатком чи розширенням.

Напишіть коментар