Здоров'я

Як зберегти добрий зір

Як відомо, з віком зір погіршується. Як уповільнити цей процес? Чи є вирішення проблеми? Операцію лазерної корекції навряд чи можна назвати хорошою ідеєю, у ряді випадків вона не дає очікуваного ефекту, та і коштує дорого. Є метод, що дозволяє уповільнити віковий процес погіршення зору.

По-перше, зверніть увагу на збалансоване харчування. Ефект поліпшення зору при прийомі певних продуктів може варіюватися від ледве помітного до дуже істотного. Такими продуктами є: малина (відвар листя та ягід); брусниця (сік з ягід); петрушка (відвар листя і коренів); чорниця (сік з ягід); абрикосовий сік. Ці продукти вживають всередину, іноді у вигляді примочок.

По-друге, займіться гімнастикою для очей. Сидіння за комп’ютером, читання, робота з документами пов’язані зі значною напругою очних м’язів і зовсім не сприяють поліпшенню зору. Робіть перерви в роботі для спеціальних вправ. Це і масаж очних яблук, і набір спеціальних рухів. Як у будь-якій гімнастиці, тут головне – це регулярність.

Скорочення часу перебування за комп’ютером, біля телевізора – сама краща ідея, але не завжди здійснима. Понизьте яскравість монітора. Створіть хороше місцеве освітлення. Освойте друк сліпим методом, при друці закривайте очі!

На сонці носіть сонцезахисні окуляри, лінзи яких мають високоякісний ультрафіолетовий фільтр, або не користуйтеся ними взагалі!

Хороший зір – ваше багатство, бережіть його!

Напишіть коментар